CURLING ALL-CONFERENCE TEAMS
2000-2010
 
 
    Men's Rink
Women's Rink Mixed Rink
2009-10 Skip
Third
Second
Lead
Kalem Hamilton, RDC
Joel Craig, Augustana
Justin Shantz, RDC
Myles Mix, GPRC
Cori Dunbar, NAIT
Vanessa Pouliot, MacEwan
Heather Stewart, GPRC
Tiffany Hetenyi, GPRC
Neil Bratrud, Lakeland
Alicia Barker, Lakeland
David Jansson, MacEwan
Brittany Raad, RDC
         
2008-09 Skip
Third
Second
Lead
Colin Hodgeson, NAIT
Nick Drews, Lethbridge
Joel Craig, Augustana
Jeffery Gauthier, NAIT
Lindsay Makichik, Lakeland
Jaclyn Huitt, GPRC
Lisa Bratrud, NAIT
Heather Stewart, GPRC
Neil Bratrud, Lakeland
Jennifer Roth, RDC
Dustin Viske, RDC
Jiliane Erichsen, RDC
         
2007-08 Skip
Third
Second
Lead
Shawn Donnelly, NAIT
Neil Batrud, Lakeland
Bryan Carter, NAIT
James Robertson, NAIT
Lindsay Makichuk, Lakeland
Charlene Swicheniuk, GPRC
Shana Ayrey, Lakeland
Stephanie Stypula, Lakeland
Aaron Sluchinski, MacEwan
Cary-Anne Sallows, GPRC
Cole Ambrock, Lakeland
Angela Boisvert, GPRC
         
2006-07 Skip
Third
Second
Lead
Shane Pacholok, NAIT
Neil Batrud, Lakeland
Matthew Yeo, NAIT
Kreston Jorgensen, OC
Emily Patzer, LCC
Jana Donner, RDC
Suzanne Walker, GPRC
Janelle Perry, GPRC
Cody Garbutt, Lakeland
Lindsay Makichuk, Lakeland
Brian Greer, AUG
Kimberley Andersen, Lakeland
         
2005-06 Skip
Third
Second
Lead
Kevin Skarban, MacEwan
Kurt Peterson, Lakeland
Brad Kokoroyannis, MacEwan
Michael Mamchur, MacEwan
Carly Quigley, LCC
Dawn Corbeil, Lakeland
Ashley Ferguson, NAIT
Stephanie Jordan, GPRC
Colin Huber, NAIT
Jana Donner, RDC
Richard Kyle, NAIT
Sarah Domes, NAIT
         
2004-05 Skip
Third
Second
Lead
Michael Coolidge, SAIT
Joel Falkenberg, SAIT
Colin Jenkyns, MacEwan
Luke Coley, MacEwan
Jodi Marthaller, LCC
Jessica Mair, MacEwan
Sarah Domes, NAIT
Marie Grabowski, NAIT
Sheldon Kitt, Lakeland
Leanne Ripley, MacEwan
Lance Palamaruk, MacEwan
Nicole Kaufman, MacEwan
         
2003-04 Skip
Third
Second
Lead
Adam Enright, NAIT
Derek Miller, NAIT
Regan Braseth, NAIT
Luke Coley, MacEwan
Sarah Hassall, MacEwan
Stacey Bergun, NAIT
Jessica Long, NAIT
Leanne Ridley, MacEwan
Dustin Eckstrand, NAIT
Allison Robinson, NAIT
Kris Erhardt, NAIT
Jessica Frank, NAIT
         
2002-03 Skip
Third
Second
Lead
Adam Enright, NAIT
Alain Blanchette, LC
Joseph Cyr, OC
Regan Braseth, NAIT
Kyla Maclachin, NAIT
Jen Tomkins, NAIT
Marla Hatton, OC
Christina Sauvageau, AUC
Kurt Pedersen, LC
Krista Love, LC
Shane Sroka, LC
Nicole Armstrong, LC
         
2001-02 Skip
Third
Second
Lead
Carl DeConinck-Smith, LC
Clint Marcicki, OC
Darren Rehm, NAIT
Alan Blanchette, LC
Carla Dudenhoffer, LC
Fallon Holowaty, NAIT
Kaite Babcock, LC
Sandra Bittner, LC
Brad Sinclair, NAIT
Charla Bekkerus, GPRC
Shane Sroka, LC
Nicole Albers, LC
         
2000-01 Skip
Third
Second
Lead
Kelly Marx, AUC
Jason McPhee, LC
Bill Pozansky, NAIT
Jamie McPhee, NAIT
Kerri Erhardt, NAIT
Gillian Carlberg, GPRC
Janice Lowe, GPRC
Melanie Desaulniers, NAIT
Scott Webb, GPRC
Krista Paulgaard, LC
Richard Sutley, GPRC
Trisha Przybylski, GPRC
Previous  |  Next ]     [ Up  |  First  |  Last ]     (Article 40 of 4235)

This page is created with TreePad